TESA

Keď si potrebujete byť istý

Meracie prístroje TESA

UNITRADE HS sa stal partnerom spoločnosti TESA pre slovenský trh v roku 2020. V súčasnosti ponúkame predaj, dodanie a zaškolenie takmer všetkých produktov z portfólia.
Spoločnosť TESA, založená v roku 1941 so sídlom vo švajčiarskom Renens, vyrába a predáva presné meracie prístroje, ktoré sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Od rolu 2001 je spoločnosť súčasťou nadnárodnej skupiny Hexagon.
Už viac ako 75 rokov sa TESA na trhu vyznačuje vynikajúcimi výrobkami, jedinečnou odbornosťou v mikromechanike a presnom obrábaní, ako aj osvedčenými skúsenosťami v presnej metrológii.
Značka TESA je svetovým lídrom na trhu v oblasti výškomerov a priekopníkom vďaka svojej širokej škále prístrojov vrátane posuvných meradiel, mikrometrov, číselníkových meradiel, indikátorových testov číselníkov a indukčných sond. TESA je skutočným meradlom pre kontrolu prichádzajúceho tovaru, ako aj pre výrobné dielne a laboratóriá zabezpečujúce kvalitu.
Prostredníctvom svojej celosvetovej distribučnej siete sa spoločnosť zameriava na strojársky, mikromechanický, automobilový, letecký, hodinársky a lekársky priemysel.

PONÚKANÝ SORTIMENT