TRADÍCIA V POHYBE

SME FIRMA, KTORÁ POZNÁ SVOJE SILNÉ STRÁNKY

AKÝ JE NÁŠ PRÍBEH ?

          Spoločnosť UNITRADE HS je prirodzeným nástupcom subjektu UNITRADE, ktorý sme zakladali už v roku 2007. Od počiatku sme sa zameriavali najmä na predaj a popredajné služby spojené s technickým zabezpečením priemyslenej výroby. Postupným prehlbovaním vzťahov s našimi odberateľmi a prirodzeným vývojom, sme svoju činnosť postupne rozširovali na komplexný maloobchodný a veľkoobchodný predaj technického materiálu.

KDE SME TERAZ ?

          V súčasnosti UNITRADE HS zastupuje veľké množstvo popredných domácich a svetových výrobcov na poli všeobecného zabezpečenia priemyselnej výroby a strojových parkov. S cieľom priblížiť sa tým súčasným a osloviť nových zákazníkov sme otvorili kamennú predajňu UNTRADE HS v areáli bývalých Považškých strojární. Toto nám zabezpečuje mať položky skladom, ponúknuť pohodlný okamžitý odber a výchadzať našim zákazníkom v ústrety. UNITRADE HS je oficiálnym distribútorom produktov značiek KRAMP a TESA.

KAM SMERUJEME ?

          UNITRADE HS je firma s víziou pokračovať v trvalom a zodpovednom rozvoji, neustále prehlbovať existujúce obchodné vzťahy a rásť spoločne so zákazníkmi. Zodpovednosť, tradícia a tím odhodlaných pracovníkov s mnohoročnými skúsenosťami sú zárukou a tiež predpokladom časovo presného dodania kvalitných a komplexných služieb od jedného dodávateľa, za rozumnú cenu.

PREČO UNITRADEHS ?

V SKRATKE, PREČO SI MYSLÍME, ŽE SME PRE VÁS TOU SPRÁVNOU VOĽBOU.

Máme skúsenosti a chceme sa o ne podeliť.
Vieme, ako na to.
Nie sme katalógová firma, navštívte nás v Považskej Bystrici.
Viac ako 10 rokov na trhu nemôže byť náhoda.